In opdracht van Delta Projectontwikkeling hebben wij de opdracht gekregen voor het realiseren van 35 appartementen in Arnhem. Het betreffen hier appartementen voor het luxe huursegment.
Het werk bestaat uit een woontoren met 10 woonlagen waarin 35 appartementen gelegen zijn. Onder het gebouw zal een bergingenkelder komen en aansluitend een parkeergarage voor 36 auto's. Deze parkeergarage zal ondergronds geplaatst worden en tegen de bestaande parkeergarage van de appartementengebouwen in de omgeving.
Het project wordt gerealiseerd in de nabijheid van bestaande appartementengebouwen. Dit houdt in dat de ruimte van de bouwplaats zeer beperkt is. Gezien de beperkte bouwtijd proberen wij om iedere 12 dagen een verdieping te maken.